Kviečiame Jus palaikyti gerumo idėjas!


Reklamos agentūraVisi nuostabūs jausmai pasaulyje sveria mažiau už vieną gerą darbą.
Dž. R. Lovelis

 

 

Ar pamenate savo vaikystę? Gal kai kam ji buvo linksma, kai kam - sunki, kai kam įdomi ir nerūpestinga. Tačiau šiandien Lietuvoje yra daug vaikų kurie negali džiaugtis vaikyste, negali paskaityti šaunios pasakų knygelės, su draugais sužaisti šaškėmis ar pabėgioti lauke su aitvaru. Neįtikėtina, bet tai tiesa... Kartais net maži dalykai gali padaryti daug ir pradžiuginti daugelį vaikų, gyvenančių vaikų namuose, laiką leidžiančių ligoninėse ar gyvenantys nepasiturinčiose šeimose.   
Reklamos tiekejai
Gerumo idėjos kilo neatsitiktinai. Lpromo tiesiogiai bendrauja su daugeliu gamintojų tų prekių, kurios būtų naudingos, įdomios ir reikalingos vaikams. Turime galimybes šias prekes pargabenti į Lietuvą itin žemomis kainomis, todėl su vienu išleidžiamu litu mes galime nuveikti daugiau gerų darbų. Taip pat mūsų konsultantai kasdien bendrauja su didžiausiomis šalies bendrovėmis, todėl turime galimybe paprašyti jų kasdieninėje veikloje nors po truputį prisidėti prie gerų darbų.

Geriems darbams pradėti daug nereikia. Padėti tikrai galime daugelis. VISA pagalba yra labai reikšminga. Jei šiandien jūs gerumo idėjoms paremti galite skirti 5 Lt - šaunu. Jei galite skirti 50 Lt - dar šauniau! Nėra minimalios, nėra maksimalios sumos - mes kviečiame prisidėti tik tiek, kiek galite šiuo metu.

Jei šiuo metu negalite paremti pinigais - galbūt galite padėti skleisti gerumo idėjas savo internetiniame puslapyje, bloge ar facebooke patalpinus nuorodą ar banerį, kviečiantį savo lankytojus geriems darbams. Kviečiame tapti informaciniais gerumo idėjų partneriais.

Įmones, kurios palaiko šias gerumo idėjas, mes papildomai reklamuosime patalpindami logotipus bei nuorodas į įmones, kurios savo gerumą realizuoja realiais darbais.

Nereikia laukti - auginkime gerumo idėjas jau šiandien. Jei galite prisidėti ir palaikyti šias gerumo idėjas - mes laukiame Jūsų žinutės el. paštu gerumas@Lpromo.LT
 

Kartu mes galime pasiekti daugiau! Nuoširdžiai dėkojame Jums už Jūsų gerumą.
Lpromo komanda

 


Lpromo.LT – čia gyvena gerumo idėjos!

 

 

 
 
Tarptautinis reklamos agenturos Lpromo tinklas:   Lietuva   |   Latvija   |   Lenkija   |   Didžioji Britanija   |   Vokietija

 
 

 

x