Naudinga paskaityti
Kaip padidinti pardavimus su FACEBOOK

Ar žinote, kad dar prieš kelis šimtus metų, kai komunikacijos priemonės nebuvo išvystytos, vienas efektyviausių pardavimo būdų buvo tiesioginis pardavimas, t.y. bendraujant tiesiogiai su žmogumi? Facebook yra virš 300 milijonų žmonių jungiantis (ir vis augantis) socialinis tinklas, leidžiantis būti visai šalia savo potencialių klientų ir su jais palaikyti ryšius. Tad kaip tuo pasinaudoti?

Skaityti daugiau...
 
Reklama spaudoje

Daugelis tikriausiai esame svarstę apie įmonės reklamą spaudos leidiniuose – ir ne be reikalo – tyrimai rodo, jog 80 proc. gyventojų labiausiai iš visų valstybės institucijų pasitiki būtent spauda. Be to, laikraščius ir žurnalus skaito daugybė žmonių, todėl yra didelė tikimybė, kad nemažai potencialių pirkėjų susipažins su jūsų prekėmis ir paslaugomis.
 Galima teigti, kad reklama spaudoje yra...

Skaityti daugiau...
 
Kaip sukurti efektyvią lauko reklamą?

Ar esate bandę savo produktą populiarinti lauko reklamos pagalba? Šiuo metu rinkoje pastebimas būtent šio tipo reklamos populiarėjimas. Jis gali būti grindžiamas tokiomis priežastimis kaip sparčiu šiuolaikinės visuomenės gyvenimo ritmu bei didėjančiu žmonių mobilumu. Dėl šių veiksnių reklamos užsakovai stengiasi pasiekti savo tikslinę auditoriją ne namie per įprastinius reklamos kanalus, o lauke. Bet ar visada lauko reklama efektyvi ir nuo ko jis priklauso?

Skaityti daugiau...
 
Kaip apibūdinti gerą logotipą?

Ar apibūdintumėte savo firmos logotipą kaip „gerą“? Kokiais požymiais remiantis tą teigtumėte? Logotipas, kaip žinia, viena iš svarbiausių įmonės prezentacinių priemonių, jis dominuoja visur ir visada.

Skaityti daugiau...
 
Didžiausios rinkodaros klaidos

 

Tam, kad suplanuotumėme gerą rinkodaros programą, svarbu, kad nedarytumėme klaidų. Kad jų nedarytume, mums, žinoma, reikia jas žinoti. Jūsų dėmesiui – 10 dažniausiai pasitaikančių rinkodaros klaidų (būna ir išimčių, tad prieš pritaikydami gerai apsvarstykite :) ).

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 5