PrisijungimasKainynai

Logotipo uždėjimas

Spaudos paslaugos

Pagalba

Lpromo Simple - didmeninė prekyba reklamine atributika
Kviečiame reklamos agentūras bendradarbiauti

Mieli reklamos agentūrų, viešųjų ryšių agentūrų  vadovai, specialistai ar individualiai dirbantys marketingo konsultantai! Specialus pasiūlymas TIK Jums – Lpromo simple.


reklamos_agenturosLpromo simple – tai didmeninė prekyba reklamine atributika, verslo dovanomis, reklaminiais stendais bei kitais nestandartiniais sprendimais.
Lpromo simple skirta TIK reklamos bei viešųjų ryšiu agentūroms, dirbantiems su verslo įmonėmis.
Lpromo simple – tai viskas vienoje vietoje, specialūs pasiūlymai iš pirmų rankų. Esame tiesioginiai importuotojai reklaminės atributikos iš viso pasaulio, todėl galime pasiūlyti itin platų asortimentą.
Lpromo simple – tai specialiai reklamos agentūroms paruošti pasiūlymai, įrankiai ir priemonės, kurios leis Jums padidinti pardavimus, pasiūlyti klientams platesnį asortimentą geresnėmis sąlygomis.
Lpromo simple – tai patogus, nemokamas elektroninis verslo dovanų katalogas su Jūsų firminiu ženklu ir TIK Jūsų kontaktine informacija.
Lpromo simple – tai gausus prekių pasiūlymas, dekoravimas logotipu, pristatymas Jums ar tiesiogiai Jūsų klientams į biurą.
Lpromo simple – puikus sprendimas taupantiems laiką, siekiantiems padidinti pardavimus, pasiūlyti savo klientams aukštesnės kokybės paslaugas.


Kas gali tapti Lpromo simple nariais? Šis didmeninis skyrius skirtas TIK reklamos agentūroms, spaustuvėms, viešųjų ryšių agentūroms bei marketingo konsultantams dirbantiems su verslo įmonėmis.

 

Kainynai ir spec.pasiūlymai matomi TIK registuotiems vartotojams.

Kaip tapti Lpromo simple nariu? Tai paprasta - praneškite apie savo sprendimą mums>>>